Tartalomjegyzék:

Videó: Megtörtént A 7. Moszkvai építészeti Regatta

Videó: Видео матча Привоз 3:6 Уралан |5x5| 27.07.21 2024, Lehet
Anonim

Szerencsénk volt az időjárással! Kiváló vitorlás idő volt, ami Moszkvában ritka az év ezen időszakában. Reggeltől kezdve folyamatosan fújt a szél, körülbelül 8-10 csomó.

nagyítás
nagyítás

Az építészi közösség számos kérése miatt megdupláztuk flottánkat a 7. Építészeti Regattán! 10 vadonatúj J70 monotípus jacht került a 10 Beneteau Platu 25 monotípus jachtba.

nagyítás
nagyítás

A 7. moszkvai építészeti regattán mintegy 700 építész és tervező, barátaik és családtagjaik vettek részt, akik örömmel vitorláztak, kommunikáltak egymással és kommunikáltak a LUCHIDO cég barátaival, nem csak a vezetőkkel.

nagyítás
nagyítás
nagyítás
nagyítás

A vendégek és a résztvevők között olyan híres moszkvai építészek voltak, mint: Julij Boriszov, Jevgenyij Rutkovszkij, Pavel Andrejev, Ilja Maszkov, Alekszej Vjazminov, Borisz Uborevics-Borovszkij, Elena Teplitskaja, Szergej Naszedkin, Oleg Tambovcev, Konstantin Abramov, Dmitrij Azutarov, Stan, Dmitrij Glushkov, Andrej Abramkin, Anton Petrov, Alekszej Goryainov, Anton Fruktov, Vladislav Savinkin, Alla Medvedeva, Jekatyerina Csajkovszkaja, Ksenia Makarova, Andrey Uranov, Roman Stogov és még sokan mások, nem kevésbé tisztelt mesterek.

nagyítás
nagyítás

Idén a Regatta két részlegben zajlott:

- építészeti stúdiók felosztása 10 J70 monotípus jachton;

- vegyes legénység felosztása 10 Beneteau Platu 25 monotípus jachton.

Mindegyik osztály a döntők háromharmadát (egyenként két futamot) és a három futam döntőjét rendezte két hurokkal. A döntő minden harmadából három legénység jutott be a döntőbe, a tizediket sorsolással játszották a döntő harmadik részében a 4. helyet elfoglaló legénységek.

nagyítás
nagyítás
nagyítás
nagyítás

Így, az Architectural Studios divízió nyertesei (4. moszkvai bajnokság az Architectural Studios között):

1. helyM2M Stúdió a Casalgrande Padana hajón (legénység összetétele: Irina Netudykhatko, Olga Glukhova, Victoria Istomina, Dmitry Chalenko);

2. helyAz élet építészete egy hajón FLORIM (a legénység tagjai: Andrey Menems, Anna Krechkova, Jekatyerina Szolotenkova, Ljudmila Maslennikova);

3. helyARCH.625 hajóval Iris FMG (legénység összetétele: Nasedkin Sergey, Tretyakov Arseny, Nazarov Evgeniy, Pomeranets Konstantin).

nagyítás
nagyítás

A vegyes legénység osztály nyertesei a 7. moszkvai építészeti regattán:

1. helyTsarewa Design és Varvara Zelenetskaya design stúdió a Serenissima CIR hajón (legénység: Elena Tsareva, Anna Chilikina, Ksenia Chilikina, Maria Petukhova, Ruslan Salikhov, Kirill Tikhonov);

2. helyD + D (kettős kivitel) és a Bureau 17-117, Maria Solovieva-Sosnowik, Ceramiche Piemme hajóval (legénység: Roman Ovchinnikov, Nikita Lovrich, Lev Satarov, Victoria Antoshkina, Evgeny Sosnovik, Maria Solovyova-Sosnovik);

3. helyelőre gyártott legénység a FLORIM hajón (legénység összetétele: Mozheikina Julia, Skorobogatykh Maria, Zenovieva Julia, Andrianova Anastasia, Kainova Elizaveta). Gratulálunk a nyerteseknek!

Emellett a hagyományok szerint a Győzni akarás díját is kiosztották. Idén ketten voltak - a Nograph Studio stábja és az AT GROUP legénysége fogadta!